درباره اندروفا

اندروفا برترین واردکننده محصولات دیجیتالی در ایران

آغاز به کار ما به سال ۱۳۹۶ بر میگردد. زمان زیادی سپری نشده ، اما ما در زمان اندک از یک فروشگاه بزرگ در شهر تبریز ، به یکی از اصلی ترین مراجع آنلاین تهیه محصولات اورجینال دیجیتالی تبدیل شده ایم که همیشه و در هر ساعتی در دسترس مشتریان عزیز از همه جای ایران هستیم.تلاش ما همواره بر این است که در گزینش ، خرید و استفاده از محصولات اندرویدی دوشادوشتان باشیم و شما مخاطب و مشتری گرامی ، لذت این همراهی را تجربه کنید. از این رو آماده هستیم در انتخاب به عنوان یک مشاور ، در خرید به عنوان یک همراه و در مرحله استفاده به عنوان یک پشتیبان کنارتان باشیم . کافی است خرید از اندروفا ، انتخاب شما باشد.

تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت و کیفیت محصولات

مرکز مشتریان

مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته

ارسال به سراسر ایران

ارسال به سراسر ایران در سریع‌ترین زمان

در تامین کالا و پشتیبانی نرم افزار ، می کوشیم چنان عمل کنیم که شما به تمام محصولات و اپلیکیشن ها دسترسی داشته باشید. ما بروز هستیم چون می دانیم مشتریانمان ارزش زمان در تکنولوژی را میدانند.

به روز هستیم

کافی است یکبار با کارشناس فروش اندروفا در تماس باشید تا ببینید ما چقدر برای زمان شما ارزش قائل هستیم. ما می کوشیم در کمترین زمان ممکن شما را به درست ترین انتخاب برسانیم.

سریع هستیم

برای بسیاری ، فروش یک پایان است. برای ما تازه اول راه است چون باور داریم شما از آنچه خریده اید باید به خوبی استفاده کرده و نهایت لذت را تجربه کنید. ما مانند یک دوست همواره کنارتان هستیم.

همراه هستیم

خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنید تا از خبر های دست اول اندرویدی با خبر شوید.