نحوه اضافه کردن میانبرهای Google Maps به صفحه اصلی Android

چطوری میانبرهای Google Maps رو به صفحه اصلی Android اضافه کنیم؟

روزهای نیاز به یک دستگاه GPS برای پیدا کردن مسیر گذشته است. به لطف پیشرفت تکنولوژی و با کمک Google Maps، تمام آنچه شما نیاز دارید یک گوشی هوشمند برای پیدا کردن آدرس های مورد نظر، علامت گذاری آن ها و طی کردن مسیر تا رسیدن به مقصد است.

با قرار دادن تعدادی از میانبرها در صفحه اصلی گوشی Android، استفاده از آن حتی راحت تر می شود. به طور معمول، فرآیند پیدا کردن مسیر بعد از نصب و باز کردن برنامه Google Maps، شامل جستجوی مقصد مورد نظر، پیدا کردن مقصد و شروع مسیر است.

اگر این کارها را هر روز انجام می دهید ، ممکن است کمی خسته کننده باشد اما میانبرهای Google Maps این فرایند را برای شما راحت تر می کنند.

بیشتر بخوانید: توضیحات گوگل درباره‌ی روش‌های افزایش امنیت اندروید

Google Maps مکان هایی را که مکرراً آن ها را انتخاب می کنید، بر می گزیند و سپس با اضافه کردن میانبرهای Google Maps به صفحه اصلی گوشی اندرویدی خود، دیگر لازم نیس هر دفعه برنامه را باز کرده و مجدد آدرس را جستجو کنید.

برای شروع ، برنامه Google Maps را در گوشی Android خود باز کنید. مکانی را که می خواهید برای آن میانبر ایجاد کنید را روی نقشه پیدا کنید.

میانبرهای Google Maps

بعد ، روی «Directions» ردر قسمت اطلاعات مکان یابی ضربه بزنید.

میانبرهای Google Maps

حال روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست بزنید و “Add Route to Home Screen” را انتخاب کنید.

میانبرهای Google Maps

یک پنجره بازشو با یک نماد میانبر ظاهر می شود. می توانید روی نماد ضربه بزنید و نگه دارید تا به صورت دستی روی صفحه اصلی قرار گیرد یا روی «Add Automatically» ضربه بزنید تا خودکار به صفحه اصلی اضافه شود.

بیشتر بخوانید: بررسی کامل هدفون بی سیم Galaxy Buds Plus

میانبرهای Google Maps

اکنون میانبر در صفحه اصلی شما قرار دارد. با ضربه زدن روی آن ، Google Maps باز می شود و بصورت خودکار مسیریابی را با توجه به مقصد انتخاب شده دنبال کنید.

میانبرهای Google Maps

این یک روش عالی برای دسترسی آسان به مکان های مورد نظر و پرکاربرد شما در Google Maps است. می توانید همه این میانبرها را در یک پوشه صفحه اصلی نگه دارید و همیشه بدانید که کجا می توانید آنها را پیدا کنید.

منبع : howtogeek.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *