چطوری ساعت هوشمند سامسونگ رو به تنظیمات کارخانه برگردونیم؟

ریست فکتوری ساعت هوشمند سامسونگ

آیا ساعت هوشمند سامسونگ شما دارای مشکلات عملکردی است؟ یا قصد دارید به زودی آن را بفروشید؟ ریست فکتوری بهترین راه می باشد. همه ساعت های هوشمند سامسونگ از Tizen، سیستم عامل خود سامسونگ استفاده می کنند.

بنابراین، چه از جدیدترین Galaxy Watch Active 2 و چه از ساعت های قدیمی تر مانند Samsung Gear S3 استفاده می کنید، روند تنظیمات مجدد کارخانه تقریباً یکسان خواهد بود. در اینجا نحوه تنظیمات کارخانه ساعت هوشمند سامسونگ را به شما آموزش می دهیم.

چگونه از ساعت هوشمند سامسونگ نسخه پشتیبان تهیه کنیم؟

چگونه از ساعت هوشمند سامسونگ نسخه پشتیبان تهیه کنیم؟ ( ریست فکتوری ساعت هوشمند سامسونگ )

قبل از شروع، باید از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. ساعت های هوشمند ممکن است به اندازه اطلاعات تلفن های ما اطلاعات مهمی را در اختیار شما نگذارند، اما بهتر است که نسخه پشتیبان تهیه کنید. در اینجا نحوه تهیه نسخه پشتیبان از ساعت هوشمند سامسنوگ آورده شده است:

۱ – برنامه Galaxy Wearable را بر روی گوشی باز کنید.

۲ – به قسمت پایین بروید تا بخش Account and backup را پیدا کنید. بر روی آن ضربه بزنید.

۳ – اطمینان حاصل کنید که حساب صحیح سامسونگ متصل شده است، سپس به Back up and restore ضربه بزنید و به دنبال آن روی Back up data.

بیشتر بخوانید: بررسی کامل هدفون بی سیم Galaxy Buds Plus

۴ – تنظیمات و برنامه هایی را که می خواهید از آن ها نسخه پشتیبان تهیه کنید، انتخاب کنید و ضامن Auto back up را تغییر دهید.

۵ – دکمه Backup را در پایین صفحه فشار دهید. این کار چند ثانیه طول می کشد. پس از اتمام مراحل، می توانید Done را فشار داده و تنظیم مجدد کارخانه خود را ادامه دهید. با این حال، باید توجه داشته باشیم که از تصاویر و موسیقی ذخیره شده در ساعت شما پشتیبان گیری نمی شود. اطمینان حاصل کنید که نسخه های دیگری از آن ها را در جای دیگر دارید، زیرا تنظیم مجدد کارخانه آن ها را به همراه سایر اطلاعات موجود در ساعت شما پاک می کند.

نحوه ریست فکتوری ساعت هوشمند سامسونگ

نحوه تنظیمات کارخانه ساعت هوشمند سامسونگ ( ریست فکتوری ساعت هوشمند سامسونگ )

تنظیم مجدد کارخانه ساعت هوشمند سامسونگ بسیار ساده است. سه راه وجود دارد که می توانید انجام دهید: تنظیم مجدد کارخانه به طور مستقیم از طریق ساعت خود، استفاده از برنامه Galaxy Wearable در تلفن شما و یا هارد ریست دستی از طریق حالت راه اندازی مجدد اسمارت واچ سامسونگ.

روش اول: ریست فکتوری ( تنظیمات کارخانه ) ساعت هوشمند سامسونگ

۱ – از صفحه اصلی ساعت هوشمند خود، برای رسیدن به کشوی برنامه، دو بار انگشت خود را به سمت چپ بکشید.

۲ – روی نماد تنظیمات ضربه بزنید و حرکت را به سمت پایین حرکت دهید تا اینکه General پیدا کنید. بر روی آن ضربه بزنید.

۳ – برای یافتن و انتخاب گزینه Reset، به پایین بروید. آن را انتخاب کنید تا فرآیند ریست شروع شود.

روش دوم: تنظیمات مجدد کارخانه از طریق برنامه Galaxy Wearable

۱ – برنامه Galaxy Wearable را در تلفن هوشمند خود باز کنید. اطمینان حاصل کنید که ساعت شما از طریق بلوتوث متصل شده است. در صورت نبود بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید و مطمئن شوید که بلوتوث در گوشی شما فعال شده است.

بیشتر بخوانید: گلکسی M02 میان ‌رده جدید سامسونگ رونمایی شد

۲ – پس از اتصال، به پایین بروید تا بخش General را پیدا کنید. بر روی آن ضربه بزنید.

۳ – از گزینه های نمایش داده شده گزینه Reset را انتخاب کنید. روی Reset ضربه بزنید.

روش سوم: هارد ریست دستی از طریق حالت راه اندازی مجدد اسمارت واچ سامسونگ

اگر ساعت هوشمند شما دارای مشکلات عملکردی است، ممکن است نتوانید آن را به تلفن خود وصل کرده یا از طریق تنظیمات، ساعت هوشمند سامسونگ را فکتوری ریست کنید. در این حالت، شما مجبور به تنظیم مجدد دستی خواهید بود.

۱ – ابتدا ساعت هوشمند سامسونگ خود را با فشار دادن و نگه داشتن دکمه پاور خاموش کنید. در صورت عدم پاسخگویی، دکمه را نگه دارید تا ساعت دوباره راه اندازی شود.

۲ – در حالی که ساعت دوباره راه اندازی می شود، چندین بار دکمه پاور را با پشت سرهم فشار دهید. این باعث می شود صفحه نمایش گزینه Reboot Mode ظاهر شود. با استفاده از دکمه صفحه اصلی، گزینه بازیابی ” Recovery ” را انتخاب کنید.

۳ – دستگاه بار دیگر راه اندازی مجدد خواهد شد و تنظیم مجدد کارخانه را انجام می دهد، اما همه داده های شما را پاک می کند.

منبع : androidauthority.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *